Zdrada sposobem na uratowanie związku?

Kategoria: Partnerstwo i rodzinaZdrada sposobem na uratowanie związku?
Lolka 25 lat asked 1 rok ago

Witam

Zdradziłam swojego partnera kilka razy. Ciężko było mi się przyznać, okłamywałam go, kręciłam, by jak najmniej się dowiedział. Później zaczął mnie sprawdzać, wypisywać do moich znajomych, skłócił mnie ze wszystkimi.

Teraz, jak doszliśmy do porozumienia, wystąpiły moje problemy mieszkaniowe. On obwinia mnie, że sama się do tego przyczyniłam.

Nie potrafi ze mną rozmawiać, powie swoje zdanie i wychodzi twierdząc, że już mi w nic nie wierzy.

Jak mam z nim rozmawiać, jak do niego podejść?

1 odpowiedzi
Katarzyna Socjolog answered 1 rok ago

Witaj

Zaufanie to podstawa związku. Twoje liczne romanse, chęć doznań seksualnych z innymi mężczyznami sprawiły, że Twój partner przestał Ci ufać. To całkiem normalne zachowanie.

Postaw się w jego sytuacji i zastanów się, jak Ty byś się zachowywała. Tylko działanie, twoje czyny, okazywana miłość w stosunku do partnera mogą mieć wpływ na polepszenie Waszej sytuacji.

Poproś partnera o kolejną szansę, obiecaj mu, że Twoje zachowanie już nigdy się nie powtórzy. Zrób coś niecodziennego, zaproś go na kolację, wspólny weekend, a może wakacje.

Rozmawiajcie dużo ze sobą, określcie wspólne wartości i priorytety w związku. Wszystko jest możliwe! Możecie przeżywać po raz drugi miłość. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojej sytuacji.

Pozdrawiam