Ubraniowe triki na powiększenie biustu. Jak wizualnie powiększyć biust?

Kategoria: Wygląd i stylUbraniowe triki na powiększenie biustu. Jak wizualnie powiększyć biust?
paula asked 4 miesiące ago

Witam,

Mam 20 lat i jestem chudą osobą, mam lekką niedowagę i mały biust - noszę najmniejszy rozmiar (jak na mój wiek to trochę krępujące). Mój chłopak nigdy nie narzekał na to, że mam taki mały biust - wręcz przeciwnie. Dodam, że jest starszy ode mnie 6 lat i jesteśmy ze sobą 4 lata. Dziś powiedział mi, że mogłabym przytyć. Lepiej bym wyglądała, no i piersi by mi urosły. Zrobiło mi się niezręcznie i przykro, ponieważ też bym chciała mieć większy biust, ale czy to jest możliwe? Za miesiąc kończę 20 lat, a słyszałam, że piersi już nie rosną w tym wieku. Dodam, że dużo jem, a ciężko przekłada mi się to na wagę - więcej tyję w pupie niż w klatce piersiowej. Czy jest na to jakiś sposób? Może jakieś ćwiczenia? Chciałabym mieć większy biust!

Tagi dotyczące pytania:
1 odpowiedzi
Dobra Rada answered 4 miesiące ago

Witam,

Mam wrażenie, że poruszony przez Panią problem w dużej mierze dotyczy względów wizualnych, a w pozostałej kwestii fizyczności. Mężczyźni to tzw. "wzrokowcy", nie da się zatem ukryć, że chce się Pani podobać partnerowi. Ja również odradzam Pani jakąkolwiek wysokokaloryczną ingerencję w Pani sylwetkę, bo z pewnością biust na tym "zabiegu" skorzysta w ostatniej kolejności. Proszę się cieszyć swoją figurą. Jeżeli nie myśli Pani w ogóle, lub w najbliższym czasie, o ingerencji chirurgicznej, proponuję otworzyć swoją szafę i przyjrzeć się jej zawartości. Powiew wiosny w garderobie może okazać się strzałem w dziesiątkę, dodatkowo każdej kobiecie poprawia humor. Nie trzeba koniecznie wydawać kroci na nowe stroje, wystarczy zachować umiar w beztroskim wsadzaniu do szafy ciuchów niedopasowanych do sylwetki. Proszę pamiętać, że zasady te obowiązują również w domu, czyli tam, gdzie zazwyczaj widuje Panią partner. W Pani przypadku luźna "unisex" koszulka i dres odpadają. Warto wymienić ten zestaw na obcisłe legginsy oraz fajny top, np. w łączkę, wiązany pod biustem i nad biustem na tasiemkę ("gąsienica"), lub z wszytą gumką. Do pracy proponuję Pani następującą stylizację: spodnie lub spódnicę z podwyższanym stanem oraz bluzkę z marszczoną bezpośrednio na biuście gipiurą. Odradzam zakładania pod taką bluzkę stanika z wszywanymi na całej powierzchni miski wielkimi gąbkami. To nienaturalnie wygląda, szczególnie przy głębokich dekoltach - biust wygląda jak "doklejony", nie sprawia również wrażenia, jakby zawartością stanika były faktycznie piersi.

A na wielkie wyjście?

Tu może Pani sobie pozwolić na większą dowolność, na rynku dostępne są suknie i sukienki stwarzające efekt większego biustu niż w rzeczywistości. Bardzo często kobiety, które przychodzą do mojej pracowni, bez względu na wielkość swoich kobiecych atrybutów proszą o wykonanie sukni powiększającej optycznie piersi. Z tego wynika jasno, że nie tylko Panie noszące miseczkę A pragną więcej...

Wtedy zazwyczaj, wykonując projekt, biorę pod uwagę nie tylko ciekawą stylizację w obrębie klatki piersiowej, ale również w okolicach talii i bioder, ponieważ na końcowy efekt składa się cały krój sukienki i w gruncie rzeczy biust optycznie powiększamy całą stylizacją.

Życzę Pani powodzenia, uśmiechu na co dzień i rozwagi w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji na przyszłość. Operacja chirurgiczna biustu może być dla Pani świetnym rozwiązaniem, pod warunkiem jednak, że zrobi ją Pani nie tylko ze względu na sugestie partnera.