Pociągają mnie tylko dużo starsi mężczyźni…

Kategoria: Życie intymnePociągają mnie tylko dużo starsi mężczyźni…
Kobieta asked 12 miesięcy ago

Podniecają mnie, tylko i wyłącznie, znacznie starsi mężczyźni. Mam 22 lata, a mój ostatni partner miał 52. Wiem, jak społeczeństwo odbiera takie pary i bardzo mnie to boli. Co jest ze mną nie tak? Dlaczego nie podobają mi się rówieśnicy? Jak mogę to zmienić?

1 odpowiedzi
seksuolog answered 12 miesięcy ago

Witam.

Nie musisz wcale tego zmieniać. Związek młodszej kobiety z dojrzałym mężczyzną może być bardzo udany. Doświadczenie życiowe partnera sprawia, że dużo lepiej, od młodszego kolegi, zna on oczekiwania kobiety i potrafi je realizować. Nie bez znaczenia jest również stabilizacja, którą zwykle lepiej może zapewnić starszy mężczyzna.

Jedną z nielicznych niedogodności mogą być różnice, związane z otoczeniem, w którym się poruszacie. Twoi koledzy, mogą nie znajdować wspólnego języka z wybrakiem. I odwrotnie. Ale przecież najważniejsze jest to, żebyście to Wy potrafili się dobrze porozumieć. Pytasz dlaczego wolisz starszych mężczyzn. Pewnie Twój pierwszy w życiu mężczyzna, z którym byłaś szczęśliwa i spełniona, był starszy i odtąd poszukiwałaś dojrzałych partnerów, którzy zawsze potwierdzali, że dojrzały owoc bywa bardzo smaczny.