Mój mąż woli sam się zadowalać..Czym tłumaczyć przerywanie stosunku przez mężczyznę i kończenie go samodzielnie?

Kategoria: Życie intymneMój mąż woli sam się zadowalać..Czym tłumaczyć przerywanie stosunku przez mężczyznę i kończenie go samodzielnie?
Esti asked 1 rok ago

Witam,Ostatnio mój mąż dziwnie się zachowuje podczas zbliżenia. Potrafi przerwać stosunek i dokończyć go sam (ręką). Nie mam pojęcia, czemu się tak zachowuje – powiedział mi, że tak woli i koniec. Jaka może być przyczyna jego zachowania?

1 odpowiedzi
seksuolog answered 1 rok ago

Witam,

Takie zachowanie męża może mieć różne przyczyny – może to być tzw. nawyk masturbacyjny (gdy mąż często zaspokaja się poprzez masturbację i tylko w ten sposób jest w stanie osiągnąć orgazm). Powodem również może być uczucie 'luzu' w pochwie (jeśli np. niedawno urodziła pani dziecko i pochwa nie wróciła jeszcze do swoich poprzednich rozmiarów), jak również lęk przed zapłodnieniem i unikanie wytrysku w pochwie partnerki.

Możliwe, że jest to próba 'ukarania' Panią za coś, co dzieje się w Waszym związku. Niewiele informacji jest w pani liście, więc trudno jednoznacznie określić przyczynę takiego zachowania Pani męża. Najbardziej wskazana byłaby szczera rozmowa z partnerem. Może Pani również spróbować włączyć do Waszego współżycia nowe elementy i pieścić partnera ręką podczas stosunku – w sposób, jaki sam to robi.