Mój mąż kompletnie nie zwraca na mnie uwagi!

Kategoria: Życie intymneMój mąż kompletnie nie zwraca na mnie uwagi!
Kobieta asked 11 miesięcy ago

Odkąd urodziłam 1.5–letniego synka, mąż stracił ochotę na seks. Praktycznie nie jest zainteresowany mną jako kobietą. Schudłam, ubieram się wyzywająco, flirtuję z nim, a jego reakcja jest zawsze taka sama – twierdzi, że jest zmęczony i że mam zachowywać się przyzwoicie, jak na matkę przystało. Czuję się odrzucona, sfrustrowana i nieatrakcyjna. Co robić? Mam już myśli, aby znaleźć sobie kochanka…

1 odpowiedzi
seksuolog answered 11 miesięcy ago

Witam Panią serdecznie,

Pani mąż prawdopodobnie nie potrafi traktować Pani jednocześnie jako matki swojego dziecka i kochanki, coś mu w tym przeszkadza i to uniemożliwia. Jego myślenie o Pani jest dwubiegunowe i nawzajem, według niego, się wykluczające – prawdopodobnie jest to Zespół Madonny i ladacznicy. Od kiedy została Pani matką Waszego dziecka, przestała być Pani dla niego istotą seksualną, a stała się cnotliwa, przyzwoita i aseksualna.

Czuje się Pani odrzucona, nieatrakcyjna i sfrustrowana, nic więc dziwnego, że rozważa Pani romans. Warto jednak zacząć od otwartej i spokojnej rozmowy z mężem i zaproponować pójście do specjalisty, myślę, że niezbędna będzie terapia.

Pozdrawiam,