Mój mąż kompletnie nie zwraca na mnie uwagi!

Kategoria: Życie intymneMój mąż kompletnie nie zwraca na mnie uwagi!
Kobieta asked 3 miesiące ago

Odkąd urodziłam 1.5–letniego synka, mąż stracił ochotę na seks. Praktycznie nie jest zainteresowany mną jako kobietą. Schudłam, ubieram się wyzywająco, flirtuję z nim, a jego reakcja jest zawsze taka sama – twierdzi, że jest zmęczony i że mam zachowywać się przyzwoicie, jak na matkę przystało. Czuję się odrzucona, sfrustrowana i nieatrakcyjna. Co robić? Mam już myśli, aby znaleźć sobie kochanka…

1 odpowiedzi
seksuolog answered 3 miesiące ago

Witam Panią serdecznie,

Pani mąż prawdopodobnie nie potrafi traktować Pani jednocześnie jako matki swojego dziecka i kochanki, coś mu w tym przeszkadza i to uniemożliwia. Jego myślenie o Pani jest dwubiegunowe i nawzajem, według niego, się wykluczające – prawdopodobnie jest to Zespół Madonny i ladacznicy. Od kiedy została Pani matką Waszego dziecka, przestała być Pani dla niego istotą seksualną, a stała się cnotliwa, przyzwoita i aseksualna.

Czuje się Pani odrzucona, nieatrakcyjna i sfrustrowana, nic więc dziwnego, że rozważa Pani romans. Warto jednak zacząć od otwartej i spokojnej rozmowy z mężem i zaproponować pójście do specjalisty, myślę, że niezbędna będzie terapia.

Pozdrawiam,