Mąż namawia mnie do seksu w toalecie… Czy warto zaryzykować, gdy wzbudza się w nas choć drobna chęć na taki eksperyment…?

Kategoria: Życie intymneMąż namawia mnie do seksu w toalecie… Czy warto zaryzykować, gdy wzbudza się w nas choć drobna chęć na taki eksperyment…?
Kobieta asked 3 miesiące ago

itam,

Mąż namawia mnie do seksu w toalecie publicznej, a mnie to obrzydza. Z jednej strony pociąga mnie to, co nieznane, z drugiej zaś – chyba nie mogłabym się skupić na seksie, gdyż w kółko myślałabym o czających się tam bakteriach i brudzie… Jak się przełamać?

1 odpowiedzi
seksuolog answered 3 miesiące ago

Witam,

Po prostu spróbować! Sama Pani pisze, że pociąga Panią to, co nieznane. Jeśli higiena ma dla Pani duże znaczenie, warto znaleźć taką toaletę, która spełni Pani oczekiwania i jest w miarę czysta. Mogą państwo spróbować w jakiejś mniej uczęszczanej toalecie, np. w kinie podczas porannych seansów w środku tygodnia. Warto wtedy zadbać o niekrępujące ubranie, np. spódnica (sukienka) i pończochy dla pani, długi płaszcz dla partnera: w razie „wpadki” bardzo łatwo i szybko można się zasłonić. Proszę również pamiętać o tym, że uprawianie seksu w miejscu publicznym może zostać przez ewentualną osobę postronną uznane za zachowanie gorszące i być przez to karalne.

Jeśli jednak nie da się Pani namówić partnerowi na seks w miejscu publicznym – ma Pani do tego pełne prawo, żeby nie chcieć i już.