Jaki kolor włosów wybrać, by dodać sobie lat?

Kategoria: Wygląd i stylJaki kolor włosów wybrać, by dodać sobie lat?
Stiptok asked 12 miesięcy ago
Witam

Mam 26 lat, ale niestety postrzegana jestem jako dużo młodsza. Chciałabym poprzez dobrze dobraną fryzurę, w tym kolor, dodać pewności siebie i trochę dojrzałości.

Mam jasną karnację w nierównomiernym kolorze (szybko się rumienię, opalam się na czerwono) z niewielką ilością piegów na nosie i policzkach. Mam niebieskie oczy. Bardzo proszę o radę, w jakim kolorze będzie mi najlepiej
Joanna Pędzińska replied 12 miesięcy ago

Witam

Czytając Pani list od razu wyobraziłam sobie Panią w jasnym blondzie lub w odcieniach miedzi, kasztana. Niestety Pani głównym problemem jest to, że wygląda Pani na dużo młodszą, niż w rzeczywistości jest, dlatego z blondu rezygnujemy.

Zazwyczaj jasne kolory nas odmładzają. Z Pani typem karnacji, kolorem oczu doradzałabym wybrać właśnie jakiś odcień miedziany, kasztan, w każdym razie postawiłabym na rudości.

Na pewno kolor ładnie prezentowałby się na cięciu przedłużony bob. A najlepiej będzie, jak uda się Pani do salonu fryzjerskiego, tam na pewno razem z fryzjerem coś znajdziecie odpowiedniego. Dzięki temu będzie Pani wyglądać na starszą, a przede wszystkim będzie się Pani dobrze czuła.

1 odpowiedzi
Joanna Pędzińska answered 12 miesięcy ago
Pozdrawiam.