Jak szybko schudnąć 4 kilogramy?

Kategoria: Dieta i odżywianieJak szybko schudnąć 4 kilogramy?
LuubieCzekolade 20 lat asked 1 rok ago

Witam

Moim problemem jest to, że lubię jeść. Najczęściej są to gotowe dania. Jestem studentką, w moim mieszkaniu mam kuchenkę elektryczną i nie gotuję na niej, gdyż nie umiem określić nigdy temperatury i często psuję dania. Dlatego często idę na łatwiznę i lecę na miasto.

Przez jakieś 2 miesiące z 56 przytyłam do 60 kg. U mnie to niestety widać. Twarz zrobiła się jeszcze bardziej okrągła, brzuch i pośladki większe. Przez to nie czuję się kobieca i chcę to jak najszybciej zmienić. Jak siedzę w domu i nie mam co robić, to chodzę i jem.

Chciałabym jeść coś takiego, bym nie przytyła. Za słodkim aż tak nie szaleję, ale raz na jakiś czas lubię zjeść. Jak mogę to zmienić?

1 odpowiedzi
Katarzyna Haszek answered 1 rok ago

Witaj

Jak zauważyłaś, jedzenie "na mieście" jest bardziej kaloryczne i stąd twoje dodatkowe kilogramy. Zachęcam cię do eksperymentowania w kuchni.

Jeśli będziesz gotowała rzadko, to na pewno nie "wyczujesz" kuchenki i dalej gotowanie nie będzie sprawiało ci przyjemności. Dlatego zacznij od potraw gotowanych, np. zup, gulaszy i naucz się obsługiwać swoją kuchenkę.

Przeczytaj : Jak schudnąć 4 kg

Przeczytaj: Jak zgubić 5 kg z brzucha

Przeczytaj: Schudnij bez uczucia głodu

Inną sprawą jest jedzenie dla towarzystwa lub z nudów. Jedzenie z nudów to bardzo częsty problem. Jak sobie z nim poradzić? Znajdź sobie zajęcie. Jest wiele możliwości (choćby nauka, spacer). Nie chcę ci nic narzucać, znajdź coś, co zajmie ci czas do kolejnego posiłku.

Kolejny problem to jedzenie w towarzystwie - jeśli jesteś najedzona, to po prostu nie jedz, albo unikaj takich sytuacji. Możesz też gotować z koleżanką i razem zjecie posiłek.

Tak naprawdę wszystko możesz zmienić sama, musisz tylko chcieć i pomyśleć, jakie będzie najlepsze wyjście z poszczególnych sytuacji.

Pozdrawiam