Biust jest wizytówką każdej kobiety. Czy rzeczywiście tak jest, że im większy, tym bardziej ponętny? Kompleks małych piersi

Kategoria: Życie intymneBiust jest wizytówką każdej kobiety. Czy rzeczywiście tak jest, że im większy, tym bardziej ponętny? Kompleks małych piersi
Kobieta asked 11 miesięcy ago

Pani Izo,

Mam bardzo małe piersi i odczuwam z tego powodu dyskomfort. Odkąd pamiętam, miałam kompleks na tym punkcie. Chciałabym poddać się chirurgicznemu powiększaniu biustu, ale mój partner nie chce się zgodzić. Jak mu wytłumaczyć, że jestem naprawdę nieszczęśliwa?

1 odpowiedzi
seksuolog answered 11 miesięcy ago

Witam serdecznie,

Operacja powiększenia piersi to poważny zabieg chirurgiczny, możliwe są powikłania i bolesne następstwa związane z posiadaniem implantów. To Pani ciało i partner nie powinien Pani niczego zabraniać, ale z Pani listu wynika, że prawdopodobnie on lubi Pani piersi, podobają mu się i nie chciałby, aby się zmieniły. Jest wielu mężczyzn, którzy lubią niewielkie, naturalne piersi.

Pisze Pani, że od dawna ma Pani kompleks związany z wielkością biustu – czy kiedykolwiek szukała pani porady specjalisty, psychologa lub psychoterapeuty? Myślę, że warto byłoby przed operacją z takiej pomocy skorzystać i że mogłoby to Pani pomóc w przezwyciężeniu kompleksu oraz w przyjrzeniu się Pani nastawieniu do własnej seksualności i kobiecości.