Nigdy w życiu! (2004) – Cały Film • Online • Recenzja • Gdzie obejrzeć za darmo?
Komedia Recenzje oraz Filmy Online

Nigdy w życiu! (2004) – Cały Film • Online • Recenzja • Gdzie obejrzeć za darmo?

Film „Nigdy w życiu”,  to obraz, który powstał na postawie bardzo znanej i lubianej powieści Katarzyny Grocholi pod identycznym tytułem, gdzie oczywiście jedna z głównych bohaterek, czyli Judyta jest odzwierciedleniem właśnie autorki powieści .
Obsada Filmu:Nigdy w życiu! (2004)

reżyseria: Ryszard Zatorski
scenariusz: Ilona Łepkowska
gatunek: Obyczajowy, Komedia rom.
produkcja: Polska
premiera: 13 lutego 2004 (Światowa i polska premiera kinowa)
nagrody: Film dostał 2 nominacje

Recenzja Filmu: :Nigdy w życiu! (2004)

Już dawno tak dobrze nie bawiłem się oglądając polską komedię, jak właśnie podczas seansu „Nigdy w życiu”, ale nie ma co się dziwić, gdyż autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska.Jednak nie same żarty sprawiają, że ten obraz jest wyjątkowy, ale także przeliczne nastrojowe sceny oraz muzyka. W główną postać, czyli w Judytę wciela się Danuta Stenka i  śmiało można powiedzieć, że jej gra to coś wyśmienitego. Jak do tej pory Stenkę mogliśmy kojarzyć z rolami twardych kobiet z zasadami, ale w filmie „Nigdy w życiu” pokazała pełnię wdzięku oraz kobiecość. Generalnie  w „Nigdy w życiu!” spotykamy się tylko  z samymi kobietami o niepospolitej urodzie. Mowa oczywiście o Joannie Brodzik odtwórczyni roli  przyjaciółki Judyty.Jednak w przypadku Joanny Brodzik jej uroda znacznie górowała nad umiejętnościami aktorskimi. Nie można także zapomnieć o Joannie Jabłczyńskiej, która grała córkę Judyty. Jest to młoda perspektywiczna aktorka przed którą zapewne wiele ciekawych ról.

Nigdy w życiu! to film, który pokazuje, że miłość zawsze zwycięża i dzięki niej świat jest piękniejszy. Kto nie wierzy, że tak jest to zachęcam do obejrzenia filmu pełnego moralnych dylematów, gigantycznych przemian oraz wielu innych przejaskrawionych życiowych wizji.

Gdzie obejrzeć za darmo cały film online: Nigdy w życiu! (2004)

Obecnie film „Nigdy w życiu! (2004)” można obejrzeć tylko za pośrednictwem płatnych platform VOD.

Post Comment