Faceci w czerni 3 (Men in Black) 3 – Cały Film • Online • Recenzja • Gdzie obejrzeć za darmo?
Komedia Recenzje oraz Filmy Online

Faceci w czerni 3 (Men in Black) 3 – Cały Film • Online • Recenzja • Gdzie obejrzeć za darmo?

Trzecia, długo oczekiwana odsłona przygód agentów tajnej jednostki rządowej do spraw kosmitów wzmocniona technologią 3D, trafia do kin już w ten weekend. Moi drodzy, szykujcie się na kawał dobrej zabawy.

Obsada Filmu:Faceci w czerni 3 (Men in Black) 3

reżyseria: Barry Sonnenfeld
scenariusz: Etan Cohen, David Koepp
gatunek: Komedia, Sci-Fi
produkcja: USA
premiera: 14 maja 2012 (Światowa) 25 maja 2012 (Polska premiera kinowa)
nagrody: Film dostał 6 nominacji

Recenzja Filmu: Faceci w czerni 3 (Men in Black) 3

Gdy agent K znika w niewyjaśnionych okolicznościach, agent Jay próbuje odnaleźć przyjaciela. Sęk w tym, że aby tego dokonać musi przenieść się w przeszłość i unicestwić jątrzące się tam zło.

Przyjdzie mu nie tylko zmierzyć się się z jednym z najokrutniejszych kosmitów Borisem, ale również z historią życia agenta K. Mimo z założenia prostej fabuły dostajemy produkcję, która nie nudzi się ani na minutę. O sile filmu mówią za siebie dobrze znane nazwiska – Will Smith oraz Tommy Lee Jones, pokazujący na każdym kroku prawdziwą, szorstką męską przyjaźń. Relacje bohaterów okraszone szczyptą ironii i cynizmu potrafią momentami rozbawić do łez. Wielkim wygranym kosmicznej sagi okazał się Josh Brolin, grający młodego agenta K.

To niesamowite, co ten aktor potrafi zrobić z postacią, w którą się wciela. Sam fakt podrobienia Tommy’ego wydaje się piekielnie trudny, a jemu udaje się to doskonale. Warto pamiętać, że większą część filmu przyjdzie nam więc oglądać właśnie w takim składzie – Will Smith/Josh Brolin. Will, Will jak się cieszę, że w końcu po latach posuchy powracasz do komediowego kina akcji. To nadal pamiętna postać z pierwszych dwóch odsłon. Po raz kolejny powala na kolana ilość kosmitów, przy których majstrowali twórcy obrazu – dobry warsztat postaci drugoplanowych to duży plus produkcji Barry’ego Sonnenfelda.

Zdecydowanie jednak, w latach 70′ do których przenosi się agent J ,mniej będzie zabaw z bronią, które doskonale pamiętamy z wcześniejszych odsłon. Co do technologii 3D – dobrze się ogląda, nie razi a wzmacnia przekaz, choćby w pamiętnej scenie skoku w czasie. Ciekawostką wydaje się fakt, że do trzeciej części swoje trzy grosze dorzucił Pitbull, który na tą okazję specjalnie nagrał utwór pt. „Back in Time”. Jednak o jakości tego kawałka wypowiadać się już nie będę. Jedynym mankamentem wydaje się, jak na taką produkcję, scena finałowego pojedynku, która razi przewidywalnością. Ale doskonale wiemy, że nigdy nie tkwiła w tym siła serii, a w humorze, akcji na najwyższych obrotach oraz szalonych kreacjach bohaterów.

Tak więc dożyliśmy trzeciej części Facetów w Czerni, którzy kilkanaście lat temu poruszyli cały świat swoimi przygodami. Czy odkurzenie serii wydaje się słuszne? Przekonajcie się sami. Ja jestem zadowolony i szczerze polecam, jako niezobowiązującą dobrą weekendową rozrywkę dla widza w każdym wieku.

Gdzie obejrzeć cały film „Faceci w czerni 3 (Men in Black) 3”

Film Faceci w czerni 3 (Men in Black) 3 obecnie dostępny jest tylko za pośrednictwem płatnych platform VOD

Post Comment