Czego oczekuje kobieta od „świeżo zakochanego partnera”
Psychologia

Czego oczekuje kobieta od „świeżo zakochanego partnera”

Jest zakochany. Przynajmniej tak mówi. Podobasz się Mu i czujesz to. Lubisz z Nim przebywać. Można nawet powiedzieć, że go potrzebujesz… ale nic za darmo…

Motyle w brzuchu już nie wystarczą. Teraz trzeba więcej. On musi Ci w jakiś sposób udowodnić, że to co mówi jest prawdą. Czego oczekujemy od mężczyzn, którzy deklarują, że się zakochali?

Nie zasypiaj po seksie

Od zakochanego mężczyzny wymagamy uwagi nie tylko w łóżku, ale i poza nim. Same seksualne uniesienia to nie wszystko, abyś wiedziała, że jest naprawdę zakochany, musisz czuć jego uwagę wtedy, kiedy nawet On sam się jej po sobie nie spodziewa. Po seksie chciałabyś poczuć, że dla Niego to nie było tylko rozładowanie napięcia, ale również element spajający związek.

Zapytaj jak się czuję a lepiej zgadnij co myślę

Przestałaś się odzywać, zachowujesz się inaczej niż zwykle i oczekujesz, że On to zauważy. Chcesz, by zapytał, by interesowało Go co Ci jest, jak się czujesz. Niestety dla większości kobiet samo pokazywanie tego, co chciałyby podkreślić jest tak istotne, że kiedy już partner zapyta o co chodzi… nie potrafią wyartykułować swoich odczuć.

Przytul mnie przy ludziach

Okazywanie czułości jest potrzebne, ale okazywanie czułości w miejscach publicznych bywa niezbędne dla potwierdzenia wartości kobiety w oczach mężczyzny. Zwykle chcemy tego, by uświadczyć same siebie w przekonaniu, że nasz partner jest dumny mając nas u swojego boku.

Zaskocz mnie

Lubisz niespodzianki i spodziewasz się, że On zawsze będzie miał ochotę Ci je sprawiać. Jesteś przekonana, że walka o Twoją uwagę polega właśnie na zaskakiwaniu Cię. Nawet jeżeli nie zawsze będziesz z tych niespodzianek zadowolona.

Powiedz mi, że jestem ładniejsza

Oglądacie razem film i Ty zastanawiając się czy zmieściłabyś się w strój kobiety kota, który ma na sobie Jego ulubiona aktorka, słyszysz: wiem, że wyglądałabyś w tym lepiej.
Rywalizacja może nie jest silną stroną większości kobiet, jednak przyznanie nam wygranej nez walki zawsze cieszy!

Kupiłem to z myślą o Tobie

Czasem jakiś drobiazg, czasem kwiaty, czasem bilety do teatru – wszystkie chcemy widzieć, że nasz partner stara się zrobić na nas wrażenie. Jednak nic nie urzeka nas bardziej niż dbanie o siebie w połączeniu z myśleniem o opinii swojej partnerki. Jeśli On kupi sobie koszulę czy krawat sugerując się Twoją opinią – pewnie odczytasz to jako największy komplement!

Post Comment